Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

Цього літа вчителі району, які будуть працювати в перших класах активно готуються до впровадження у новому навчальному році Нової української школи

Цього літа вчителі району, які будуть працювати в перших класах активно готуються до впровадження у новому навчальному році Нової української школи.

Не обминула ця важлива подія і вчителів іноземної мови.  З цією метою проведено велику підготовчу роботу:Після першого он-лайн навчання на електронній платформі EdEra, 22 вчителя англійської мови отримали відповідні сертифікати, які даватимуть змогу викладати англійську  мову в перших класах.

З 16 по 18 червня 2018 року, на базі ЗЗСО №1 м. Ізмаїла пройшов другий етап - очний тренінг для вчителів англійської мови  району, які викладатимуть предмет у перших класах, за новими вимогами Нової української школи. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів направив тренера, Сосновську Марію Валеріївну, вчителя англійської мови однієї з Одеських гімназій, яка пройшла відповідні курси у м. Київі (British Council в Україні). Три дні навчання пролетіли у дружній, працьовитій атмосфері професіоналів, які ознайомилися на практиці з різними методиками викладання англійської для початківців, як надати увагу кожному учню в класі, навчити учнів концентрувати свої фізичні та ментальні сили організму. Вчителі району обмінялися своїм баченням впровадження вимог до Нової української школи та відзначили, що навчання змінило бачення багатьох вчителів, на реформи, які відбуваються в освітянській галузі.

Всі фото можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/j8uCbZ6KpZnMWdjk9

 « повернутися до списку новин