Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

З 29 травня по 14 червня 2018 року в Кислицькій ЗОШ працював літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 3 – 4 класів.

З 29 травня по 14 червня 2018 року в Кислицькій ЗОШ  працював літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 3 – 4  класів.

Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителів англійської мови  Гончар С.Б. та Брошкову В.В.. Також вчителям допомагали вожаті учні 6 – 8 класів Мінжинер А., Тарасенко І.,   Щинська А., Кочаровський О.  Малий О., Шевченко Н. Свиридова Г., Лунгу В., Ніколенко В., Сердюченко В. 

  Тема проекту мовного табору: «Theatrical Casket». Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 09.00 до 12.00 години.

  Метою роботи мовного табору було розширення кругозору школярів, ознайомлення з загальними відомостями за темою проекту. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів з теми (словниковий запас, граматичні конструкції, корисні у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів.

          Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

 « повернутися до списку новин