Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

Свято Вчителя пройшло в Старонекрасівській школі

Для тих, чия професія від Бога

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День вчителя. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління

Відбулося таке свято і в Старонекрасівській школі. Цього року учні вирішили підійти до привітання своїх вчителів креативно. На святковій лінійці одинадцятикласники дарували вчителям теплі слова з побажанням всього найкращого. Яскравим моментом став танцювальний флешмоб, до якого були залучені учні 6-11 класів. З привітаннями та словами глибокої вдячності за високий професіоналізм у справі виховання молодого покоління звернулась директор школи Киричевська Анжела Володимирівна. Відмітивши нелегку, але почесну працю учителя, Анжела Володимирівна нагородила подяками вчителів, які цього року відзначають 25-річчя педагогічної діяльності. На кінець святкової лінійки всім вчителям було запропоновано пройти під аркою Мрій, залишивши паперові сердечки – символ своїх прагнень та бажань.

За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили учні старших класів. Сьогодні вони спробували себе в ролі вчителів. Підбити підсумки вчителям-дублерам вдалося під час проведення педагогічної ради в рамках дня самоврядування. Діти ділилися своїми враженнями, емоціями, висновками.

Приємною нотою в цей день став концерт – вітання для вчителів та працівників школи, також були запрошені і вчителі, що вийшли на заслужений відпочинок . Всі учасники дарували вчителям тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші показували смішні сценки.

Тож закінчився святковий захід, як і почався, теплими словами на адресу тих, хто обрав для себе нелегку, але почесну і високу долю — нести дітям світло знань, виховувати молоде покоління, формувати прийдешнє нашої держави в цілому. Бо від їхньої праці залежить, яким буде наше майбутнє і майбутнє нашої України. Адже дорога в життя починається для кожного з Учителя.

 

Коваленко Є.К., заступник директора

 « повернутися до списку новин