Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

З 11 по 15 червня на базі Будинку вчителів м. Ізмаїла пройшла третя, заключна сесія (тренінг) для вчителів 1-х класів закладів освіти Ізмаїльського району

З 11.06.2018 року по 15.06.2018 року на базі Будинку вчителів м. Ізмаїла пройшла третя, заключна сесія (тренінг) для вчителів 1-х класів закладів освіти Ізмаїльського району з питань впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

Вчителі поглибили знання щодо інтеграційного, діяльнісного підходів до формування ключових компетентностей у процесі тематичного навчання. Тренери Чалєй С.А., Дімова Г.П. ознайомили педагогів з особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Впроваджували ігровий підхід до розвитку умінь ХХІ століття з використанням конструктора LEGO. Також ознайомились з особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, з концепцією інклюзивної освіти. Результатом тренінгів став своєрідний творчий звіт вчителів. Дякуємо тренерам, Світлані Андріївні і Ганні Петрівни за навчання, а також районному Профспілковому комітету за матеріальну підтримку і турботу.

 

 « повернутися до списку новин