Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

Звіт заходів щодо відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Комишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2018 році Дня пам'яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», в Комишівській  школі І-ІІІ ступенів  відбулися заходи до Дня перемоги над нацизмом з метою належного відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру :

1. 7 травня проведені уроки мужності та пам'яті в 1-4 класах «1939-1945. Ніколи знову»

2. Проведення тематичної книжкової виставки, фотовиставки присвяченої Дню пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

3. Проведення засідання круглого столу на тему: «Нам заповідана мужність».(10- 11 класи).

4. Проведення виховних годин за темами «Мужність і відвага крізь покоління», «Нездоланність українців – гідність держави».( 5-9 класи)

5. 8 травня  загальношкільна літературна- музична композиція до Дня Перемоги під гаслом «Нездоланність українців – гідність держави» під керівництвом педагога – організатора Пуйческу Н.В. , психолога школи Бурдужа В.І. та ЗДВР Іордакеску Д.А. . У своїх виступах вчителі та учні приділили особливу увагу питанню пам'яті про трагічні події Другої світової війни, яка має стати застереженням від їх повторення в майбутньому.

 

Заступник директора з НВР       Іордакеску Д.А.« повернутися до списку новин