Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

Завершився відбірковий тур фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

13 квітня на базі Бросківської ЗОШ відбувся останній відбірковий тур фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Свої композиції спрямовані на популяризацію переваг здорового способу життя продемонстрували 6 навчальних закладів району: агітбригада «Позитив»Новонекрасівської ЗОШ, «Наш вибір» Бросківської ЗОШ, «Ювентус»Ларжанський НВК, «Лінія життя» Матроський НВК, «ENERGY»Озернянської ЗОШ, «VITAMIN» Каланчацької ЗОШ. Виступи команд були позитивно зорієнтовані на формування здорового способу життя, висвітлювали переваги здоров’я, моральних цінностей. Учасники відбіркового туру підняли проблеми впливу на свідомість підростаючого покоління соціальних інтернетмереж, булінгу в учнівському середовищі, емоційної нестабільності учнівської молоді. У виступах лунали заклики до цінностей життя, його краси та неймовірних почуттів, сімейних взаємовідносин батьків та дітей. Учасники відбіркового туру продемонстрували засвоєнні знання про здоров’я та здоровий спосіб життя з використанням різних стилів та жанрів хореографічного та спортивного мистецтва.

За підсумками відбіркового туру у фінал фестивалю-конкурсу пройшли агітбригади: «New Energy» КислицькоїЗОШ,«КЕМСики» Утконосівської ЗОШ, «Імпульс» Багатянської ЗОШ, «EMOTIONS» Комишівської ЗОШ, «Драйв» Першотравневської ЗОШ, «KidsFM» Кам’янського НВК, «VITAMIN» Каланчацької ЗОШ, «СТИМУЛ» Саф’янської ЗОШ.

19 квітня на базі Каланчацького Будинку культури об 11.00 відбудеться фінальний тур фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», на якому за підсумками журі будуть нагороджені всі учасники фестивалю за номінаціями: конкурс літературно-музично-спортивних міні – композицій, конкурс соціальної реклами, презентацій роботи агітбригад з просвітницької діяльності щодо пропаганди здорового способу життя, конкурс - вікторина, конкурс плакатів, художніх, творчих робіт, конкурс фотографій, фото колажів та конкурс буклетів.

Запрошуємо всіх учасників та гостей на заключний етап фестивалю - конкурсу!

Методисти РМК

Кіосєва О.В., Руснак І.В.« повернутися до списку новин