Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

9 травня

Священний День Перемоги.
 

День Перемоги – історії нашої дата,

День Перемоги – це день ветерана – солдата,

День Перемоги – день сліз і скорботи священний,

День Перемоги – день пам’яті і прощення.

В Україні вже кілька поколінь завдячують своїм життям солдатам Другої світової війни. День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу - переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.

Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

8 травня ми, як і всі українці,  відзначили  День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі. Ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

Уже традиційно 8 травня учні, педагоги та працівники школи взяли участь у  святковому мітингу, присвяченому ветеранам Другої світової  війни біля Будинку Культури села Кислиця. Біля пам’ятника Невідомому Солдату були покладені квіти, вінки та гірлянди. Учні школи та педагогічний колектив взяли участь у святковому концерті.

День Перемоги – це ще і свято єднання поколінь. Переповнює гордість як за наших ветеранів Другої світової, так і за мужніх воїнів АТО!« повернутися до списку новин