Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

9 травня

З метою виховання у молоді почуття патріотизму, поваги до героїчного минулого народу України, ветеранів Великої Вітчизняної війни, на честь святкування 73-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та згідно  річного плану роботи Лощинівської школи на 2017-2018 н.р. 9 травня ми відзначаємо День Перемоги.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - Його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Учні школи  взяли  участь у конкурсі малюнків. Класні керівники провели години спілкування, під час яких розповіли учням про зміст символу червоного маку. Активними були учні у флешмобі «Листівка пам'яті а також зверталися зі словами вдячності до наших захисників -  воїнів АТО.

Учні   та класний керівник 9  класу запросили усіх на урок мужності  «Ніколи знову».  Під час якого вони ще раз згадали про події Другої світової і вшанували пам'ять полеглих. Лунали урочисті слова на адресу ветеранів,  ліричні пісні тих полум’яних літ,  демонструвалися відеоматеріали, які допомогли створити відповідний емоційний фон та сприяли  особистісному сприйняттю й «проживанню» болю  війни. Згадали учні й непереможну Небесну сотню та воїнів, які нині  боронять Україну.

У День Перемоги  учні, вчителі та батьки приєдналися до урочистого мітингу «Вклоняємось доземно всім солдатам» присвяченого вшануванню подвигу українського народу в роки Другої світової війні, що відбувалися в нашому селищі та  покладанню  гірлянди   загиблим воїнам у Другій світовій війні біля пам ятника  слави загиблим воїнам.

День пам’яті і примирення, День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»,  дні  пам’яті, скорботи і безкінечної вдячності нашим ветеранам. Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші прадіди і діди за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

День Перемоги – це ще і свято єднання поколінь. Переповнює гордість як за наших ветеранів Другої світової, так і за мужніх воїнів АТО! Дякуємо Вам за відвагу та патріотизм. Зі святом Перемоги! А найкращим подарунком для всіх хай буде мирне небо над усією Україною!

Нехай ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав  своє життя задля нашого щастя.« повернутися до списку новин