Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

День вишиванки провели в Новонекрасівській школі

Я рідний край та мову солов’їну
У вишивку свою вплела, в нитки.
Я прославляю рідну Україну,
Яскраві вишиваючи квітки.

 

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

17 травня учні та вчителі нашої школи із задоволенням долучилися до свята. Школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Класні керівники 5,7-8 кл. провели години спілкування з учнями «Вишиванка – символ Батьківщини», « Чарівна краса вишиванки».На заходах акцентувалась увага на тому, яке значення у наші дні має вишиванка- це символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються і місця, де проживають.

Класний керівник 6 класу Бирка Т.І. провела відкритий захід «Вишиванка - дзеркало народної душі». Тетяна Іванівна розширила уявлення про вишиванку , як вид мистецтва, про значення вишиванки у житті українців, сприяла розвитку естетичного смаку та творчого мислення .

Учні створили свій орнамент, використовуючи основні кольори вишиванки.

На заході учні переглянули відео презентації «Чарівна краса вишиванки», «Два кольори», «Мамина вишиванка».

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

 

Заступник директора  Мітакі Л.М

Педагог-організатор Арешкіна Н.І.« повернутися до списку новин