Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації

Проведення заходів до Дня Європи в Новонекрасівській школі

День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою в Новонекрасівській школі з  14.05 по 19.05  пройшов тиждень Європи. Під час тижня проводились  заходи, присвячені  святкуванню Дня Європи в Україні:

  • Вчителі англійської мови  Рудковська О.В. та Волошина М.М. серед учнів 4-5 класів провели гру - мандрівку «Галопом по Європі».  В ході заходу діти прослухали історичну довідку виникнення Євросоюзу, переглянули презентацію  «10 фактів про Європу».  Олена Валеріївна та Марія Миколаївна  провели  вікторину серед  збірних  команд  4 та 5 класів.

Конкурсна програма містила в собі такі завдання, як : «Презентація команди», «Віза», «Митниця»,  «Видатні споруди», «Відомі  люди»,  «Чудеса Європи», «Європейський союз». Учні мандрували історичними місцями країн Європи,  із великим задоволенням працювали в групах, виконуючи  завдання конкурсу.

  • Рудковська О.В.  організувала віртуальні екскурсії «Подорожуємо Європою» для учнів 1-3 класів.
  • Вчитель географії  Поповиченко М.І. в 7 класі  провела урок –подорож «Країнами Європи». Учні набули знань про  історію створення  Євросоюзу, його символікою,прослухали гімн Європейського союзу. На уроці діти ознайомились з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, виготовили державні прапори країн  Євросоюзу та їх презентували.
  • Учні  6 класу  разом з класним керівником  створили колаж «Чудеса світу».
  • В 9 класі Волошина М.М. провелавікторину  «Пізнаємо Європу»  та   серед учнів    10-11 класів  проведений дискусійний конкурс  «Інтеграція в європейський освітній простір» .
  • Бібліотекар  школи Чумаченко О.П. оформила     книжкову виставку «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє».

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у  становленні  України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Педагог-організатор   Арешкіна Н.І.« повернутися до списку новин